Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Архіў навін

06.05.20

Графік правядзення кансультацый і здачы работ для вучняў, якія навучаюцца па ўдалённым прынцыпе з 11.05.2020

(Выкананыя работы можна аставіць у холе гімназіі, а таксама пры індывідуальным прыходзе папярэдне неабходна папярэдзіць настаўніка) 

ПІІ настаўніка

вучэбны прадмет

дні нядзелі

час

№ кабінета

Бадытчык В.У.

беларуская мова

беларуская літаратура

пятніца

12.30-13.15

танц.зала

Хмяльніцкая Н.В.

беларуская мова

беларуская літаратура

панядзелак

8.30-10.15

225

чацвер

8.30-11.15

Калода К.В.

беларуская мова

беларуская літаратура

чацвер

9.00-11.00

332

Шукелойць І.Л.

беларуская мова

беларуская літаратура

серада

11.00-13.00

214

пятніца

14.00-16.30

Кміта Г.М.

руская мова

руская літаратура

аўторак

(12.05, 19.05, 26.05)

15.15-17.15

233

Грэчкіна С.М.

руская мова

руская літаратура

панядзелак

9.00-11.00

танц.зала

чацвер

9.00-11.00

пятніца

10.15-11.30

Гарохава М.І.

руская мова

руская літаратура

серада

15.00-17.00

прыёмная

Блешчава Т.В.

гісторыя

грамадазнаўста

аўторак

10.20-12.20

222

серада

15.35-16.20

Пранчак Г.М.

гісторыя

серада

15.00-15.45

122

Сячко І.А.

гісторыя

пятніца

9.30-12.00

танц.зала

Градовіч Л.В.

геаграфія

чалавек і свет

пятніца

9.00-11.00

235

Ганісеўская М.Ф.

фізіка

панядзелак

13.3014.15

313

серада

13.00-13.45

Долбік А.А.

хімія

чацвер

12.30-14.15

213

пятніца

14.30-15.15

Яцына І.Д.

біялогія

панядзелак

14.30-15.30

312

Аніскевіч Я.А.

матэматыка

аўторак

11.30-12.15

танц.зала

серада

12.30-13.15

Леановіч Н.М.

матэматыка

інфарматыка

панядзелак

12.30-13.15

234

чацвер

10.30-11.15

Знак Н.А.

матэматыка

інфарматыка

чацвер

9.30-10.15

232

Міхайлава М.Р.

матэматыка

панядзелак

11.30-12.15

325

серада

9.55-10.40

Ткачук Л.М.

матэматыка

аўторак

13.30-15.10

236

Андрушка А.М.

англійская мова

аўторак

15.15-16.00

231

Арцемавец М.П.

англійская мова

панядзелак

13.30-14.15

335

Болбас Г.С.

англійская мова

серада

8.30-9.15

224

пятніца

9.30-10.15

Вялічка В.М.

англійская мова

аўторак

13.30-14.15

122

Здановіч В.І.

англійская мова

пятніца

14.30-15.15

223

Касаткіна Т.В.

англійская мова

серада

16.00-17.00

214

Лойка П.Д.

англійская мова

панядзелак

14.30-15.15

116

серада

8.55-9.40

14.50-15.35

чацвер

13.30-14.15

Нізавец І.В.

англійская мова

чацвер

14.30-15.15

226

Маршанаў А.А.

англійская мова

пятніца

12.30-13.15

116

 Графік кансультацый для вучняў 1-4 класаў

Прозвішча, імя,

імя па бацьку

клас

дзень

час

прадметы

кабінет

Адзярыха

Святлана Мікалаеўна

1 “А”

аўторак

чацвер

12:00- 13.00

матэматыка

беларуская мова (навучанне пісьму)

літаратурнае чытанне (навучанне чытанню)

121

Пранчак

Ганна Мікалаеўна

1 “Б”

аўторак

серада

12:00- 13.00

матэматыка

беларуская мова (навучанне пісьму)

літаратурнае чытанне (навучанне чытанню)

122

Рэкун

Таццяна Аляксандраўна

1 “В”

аўторак

серада

12:00- 13.00

матэматыка

беларуская мова (навучанне пісьму)

літаратурнае чытанне (навучанне чытанню)

321

Шымко

Валянціна Васільеўна

1 “Г”

аўторак

чацвер

12:00- 13.00

матэматыка

беларуская мова (навучанне пісьму)

літаратурнае чытанне (навучанне чытанню)

324

Хоміч Жанна Пятроўна

Доўнар Ірына Пятроўна

2 “А”

панядзелак

чацвер

14.25 – 15.25

матэматыка

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение

135

Шчэрба

Аксана Іванаўна

2 “Б”

панядзелак

чацвер

14.25 – 15.25

матэматыка

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение

132

Свірыд

Елена Грыгор’еўна

2 “В”

панядзелак

чацвер

14.25 – 15.25

матэматыка

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение

 

131

Лойка

Святлана Георгіеўна

2 “Г”

панядзелак

чацвер

14.25 – 15.25

матэматыка

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение

136

Собаль

Святлана Мікалаеўна

3 “А”

аўторак

чацвер

13.30-14.30

матэматыка, чалавек і свет

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение,

133

Смаляк

Таццяна Міхайлаўна

3 “Б”

панядзелак

аўторак

13.30-14.30

матэматыка, чалавек і свет

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение,

134

Стэльмах

Юлія Мікалаеўна

3 “В”

аўторак

чацвер

13.30-14.30

матэматыка, чалавек і свет

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение,

336

Корабава

Елена Мікалаеўна

4 “А”

аўторак

серада

 

13.30-14.30

13.55-14.55

матэматыка, чалавек і свет

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение,

333

Карака

Галіна Станіславаўна

4 “Б”

аўторак

серада

 

13.30-14.30

13.55-14.55

матэматыка, чалавек і свет

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение,

334

Мумаменка

Алена Анатольеўна

4 “В”

аўторак

серада

 

13.30-14.30

13.55-14.55

матэматыка, чалавек і свет

беларуская мова, літаратурнае чытанне

русский язык, литературное чтение,

323