Гімназія № 14 г.Мінска

05.09.2017
Падрыхтоўчая школа “Разумнікі і разумніцы”

“Гімназія № 14 г.Мінска”
ЗАПРАШАЕ
ўсіх дзяцей 5 - 6 гадовага ўзросту
ў падрыхтоўчую школу
“Разумнікі і разумніцы”

Настаўнікі нашай гімназіі прафесійна дапамогуць:

  •  адаптаваць дзіця да навучання ў школе;
  •  развіць у дзяцей упэўненасць да сябе;
  •  сфармаваць шэраг уменняў і навыкаў для паспяховага навучання. 

Заняткі праводзяцца па наступных накірунках:

1. Развіццё маўлення, навучанне грамаце.
2. Матэматыка, логіка.
3. Развіццёвы занятак. 
4. Англійская мова.


Праграма заняткаў уключае:

  •  развіццё увагі, памяці, лагічнага мыслення, камунікатыўных навыкаў,
  •  фарміраванне адэкватнай самаацэнкі, 
  •  прафілактыку і карэкцыю трывожнасці ў дзіцяці.

Заняткі праводзяцца па суботах педагогамі вышэйшай кваліфікацыйнай катэгорыі.
Пачатак заняткаў: 16.09.2017 г.
Па пытаннях арганізацыі і аплаты заняткаў звяртацца па тэлефонах: 
2952137 (сакратар вучэбнай часткі)
2950353 (намеснік дырэктара)


    Спіс школьных прылад

  1. Папка для прылад
  2. Сшытак у вялікую клетку
  3. Лічыльныя палачкі
  4. Каляровыя алоўкі, фламастары
  5. Ручка, просты аловак, гумка
  6. Альбом для малявання

Мы рады вітаць маленькіх разумнікаў,

гатовых адправіцца з намі ў падарожжа ў свет ведаў!

Расклад заняткаў па суботах

у падрыхтоўчай школе “Разумнікі і разумніцы”

 

Час

правядзення

заняткаў

Назва заняткаў

Час

правядзення

заняткаў

Назва заняткаў

Час

правядзення

заняткаў

Назва заняткаў

9.30-10.00

Матэматыка, логіка

 

10.10-10.40

Матэматыка, логіка

 

10.50-11.20

Развіццёвы занятак

 

10.10-10.40

Займальная

англійская мова

10.50-11.20

Займальная

англійская мова

11.30-12.00

Займальная

англійская мова

10.50-11.20

Развіццё маўлення

і навучанне грамаце

11.30-12.00

Развіццё маўлення

і навучанне грамаце

 

12.10-12.40

Матэматыка, логіка

11.30-12.00

Развіццёвы занятак

 

12.10-12.40

Развіццёвы занятак

12.50-13.20

Развіццё маўлення

і навучанне грамаце

 

Спісы груп падрыхтоўчай школы “Разумнікі і разумніцы”

Група 1

Група 2

Група 3

  1.  

Азараў Даніла

  1.  

Воўкаў Раман

  1.  

Ананенка Марыя

  1.  

Азізава Эмілія

  1.  

Ганісеўская Таццяна

  1.  

Берняк Ян

  1.  

Андрончык Арцём

  1.  

Ганісеўскі Уладзімір

  1.  

Давідзюк Мацвей

  1.  

Вайцеховіч Аляксей

  1.  

Давідовіч Вера

  1.  

Еўстраценка Павел

  1.  

Гармаза Мікіта

  1.  

Давідовіч Станіслаў

  1.  

Пятрова Ульяна

  1.  

Дземідовіч Арына

  1.  

Зімавіліна Маргарыта

  1.  

Рымкевіч Паліна

  1.  

Здановіч Цімафей

  1.  

Каранькова Лізавета

  1.  

Скіданава Вікторыя

  1.  

Лёгкін Платон

  1.  

Лаўрынава Ганна

  1.  

Сурко Міхаіл

  1.  

Пілуй Амалія

  1.  

Лаўрынава  Дар’я

  1.  

Шыпуля Таццяна

10

Рыбалка Софья

10

Ляпіч Фёдар

10

Рамбоўскі Мацвей

11

Салін Павел

11

Паўловіч Сафія

11

Шынько Аляксандра

12

Селік Аркадзій

12

Саваневіч Лізавета

12

Гапон Міхаіл

13

Сівец Мая