Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

6 школьны дзень

20.04.19

ПЛАН

   арганізацыі работы ў шосты школьны дзень

Цэнтр

Назва мерапрыемства

Месца правядзення

Час

Удзель-

нікі

Адказныя

Цэнтр

“Пазнаем Беларусь”

 

“Ведай свае правы”

Актавая зала

10.00-

11.00

Вучні

8,9, 11 класаў

Класны кіраўнік

Кміта Г.М.,

педагог сацыяльны

Фамічова Т.В.

Цэнтр

“Свет кнігі”

“Мае правы і абавязкі”

Кабінет 131

11.00-12.30

Вучні

1-2 класаў

Класныя кіраўнікі

Цэнтр

“Краіна ведаў”

Мерапрыемства па фінансаваму выхаванню “БЕЛКАРТ. Табе бліжэй!”

ПДзіМ “Арыён” г.Мінска.

Вуліца Бачыла,1

11.00-

14.00

Вучні

7-8 класаў

Класныя кіраўнікі:

Ткачук Л.М.,

Болбас Г.С.,

Лойка П.Д.

Цэнтры

“Сямейны куток”

Майстар-клас па вырабу макетаў “Славутасці Лондана”

Кабінет 322

11.00-13.00

Вучні

5-6 класаў

Класны кіраўнік

Касаткіна Т.В.

Цэнтр

“Лідар”

Культпаход у кінатэатр “Камсамолец”

Вуліца Жылуновіча,

39

11.00-12.30

Вучні

1-6

класаў

Класны кіраўнік

Калода К.В.

Цэнтры

“Краіна майстроў”,

“Спадчына”

 

Заняткі у аб’яднанні па інтарэсах “Прапільная разьба і выпальванне па драўніне”

Майстэрня

12.00-13.55

Вучні 5-6 класаў

Педагог дадатковай адкацыі Хадановіч А.Я.

Цэнтр

“Рух на перад”

 

Культпаход у тэатр юнага гледача

Вуліца Энгельса, 26

11.00-

13.00

Вучні

Завод-скага

раёна

Яльніцкая А.М.,

Бойка А.М.,

Балук А.І.

Цэнтр

“Зяленая планета”

Суботнік

“Смецце прэч!”

Двор гімназіі,

кабінеты гімназіі

11.00-12.00

Вучні 10-11 класаў

Класныя кіраўнікі:

Долбік А.А.,

Міхайлава М.Р.,

Хмяльніцкая Н.В.,

Шарпілава Л.Я.

13.00-14.00

Вучні 9“А” класа

14.00-15.00

Вучні 9“Б” класа

Цэнтр

“Алімпійцы”

Эстафета

“Хто хутчэй?”

                

 

 

 

Спартыўная зала

 

11.00-

13.00

Вучні 3-4 класаў

 

Настаўнікі фізічнай культуры і здароўя

Бойка А.М.,

Яльніцкая А.М.,

Балук А.І.

класныя кіраўнікі

Гульня ў міні-футбол

13.00-15.00

Вучні 5-7 класаў

 

Гульня ў валейбол

15.00-17.00

Вучні 8-11 класаў