Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

2019/2020 н.г.

Гарадскі фестываль "Пазнанне і творчасць"

Даньшын Аляксей, Канаплёў Пётр IV “А” кл. – дыплом

(настаўнік: Знак Наталля Аляксееўна)

Шумская Марыя IV “А” кл. – дыплом

(настаўнік: Габіс Лізавета Аляксандраўна)

Трэці этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах:

"Беларуская мова" і "Беларуская літаратура"

Кісель Анастасія Х “Б” кл. – дыплом І ст., 2 месца

(настаўнік: Калода Кацярына Вячаславаўна)

"Геаграфія"

Кагала Віктар ХІ кл.дыплом ІІ ст.

(настаўнік: Градовіч Ларыса Васільеўна)

"Англійская мова"

Емяльянцава Паліна ІХ “А” кл.дыплом ІІІ ст.

 (настаўнік: Болбас Ганна Станіславаўна)

"Руская мова" і "Руская літаратура"

Бабук Дар’я ХІ кл. — дыплом ІІІ ст.

(настаўнік: Грэчкіна Святлана Мікалаеўна)

"Інфарматыка"  

Кадурына Настасся ІХ “Б” кл. – дыплом ІІІ ст.

(настаўнік: Леановіч Наталля Мікалаеўна)

"Фізіка"

Асіпёнак Святлана Х “Б” кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік: Ганісеўская Марыя Фёдараўна)

Другі этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах:

"Беларуская мова" і "Беларуская літаратура"

Кісель Анастасія Х “Б” кл. – дыплом ІІ ст.

Валасач Яна Х “А” кл. – дыплом ІІІ ст.

(настаўнік: Калода Кацярына Вячаславаўна)

Скабялка Ганна ХІ кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік: Хмяльніцкая Наталля Вікенцьеўна)

"Англійская мова"

Емяльянцава Паліна ІХ “А” кл.дыплом ІІ ст.

(настаўнік: Болбас Ганна Станіславаўна)

Галкоў Іван Х “Б” кл. – дыплом ІІ ст.

Будкевіч Ягор Х “Б” кл. – дыплом ІІІ ст.

Васільева Дар’я ХІ кл. – дыплом ІІ ст.

Кугель-Чарняўскі Максім ХІ кл. – дыплом ІІ ст.

(настаўнік: Андрушка Аліна Міхайлаўна)

Егуноў Рыгор ХІ кл. – Дыплом ІІІ ст.

(настаўнік: Нізавец Ірына Віктараўна)

"Руская мова" і "Руская літаратура"

Бабук Дар’я Х кл. — дыплом ІІ ст.

(настаўнік: Грэчкіна Святлана Мікалаеўна)

"Фізіка"

Цагойка Глеб ХІ кл. – дыплом ІІІ ст.

Асіпёнак СвятланаХ “Б” кл. - дыплом ІІ ст.

(настаўнік: Ганісеўская Марыя Фёдараўна)

"Гісторыя"

Субель Ян Х “А” кл. – дыплом І ст.

Манголаў Павел ХІ кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік: Блешчава Таццяна Віктараўна)

"Хімія"

Янголь Раман ХІ кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік: Долбік Ала Анатольеўна

"Інфарматыка"

Кадурына Настасся ІХ “Б” кл. – дыплом І ст.

(настаўнік: Леановіч Наталля Мікалаеўна)

"Грамадазнаўства"

Манголаў Павел ХІ кл. - дыплом ІІІ ст.

(настаўнік: Блешчава Таццяна Віктараўна)

"Матэматыка"

Кісель Анастасія Х “Б”кл. - дыплом ІІІ ст.

(настаўнік: Міхайлава Марына Рыгораўна)

Егуноў Сямён ІХ “А” кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік: Аніскевіч Яўгенія Аляксандраўна)

"Геаграфія"

Кагала Віктар ХІ кл.дыплом І ст.

(настаўнік: Градовіч Ларыса Васільеўна)

"Біялогія"

Шынкарэнка Ксенія Х “А” кл. – дыплом І ст.

Калініна Аляксандра Х “А” кл. – дыплом ІІІ ст.

Рубаха Ганна ХІ кл. – дыплом ІІ ст.

(настаўнік: Яцына Іна Дзмітрыеўна)

"Фізічная культура і здароўе"

Яцыновіч Максім Х “Б” кл. - дыплом І ст.

Крывец Павел ХІ кл. - дыплом ІІ ст.

(настаўнікі: Балук Аляксей Іванавіч,

Яльніцкая Аксана Міхайлаўна)