Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

2018/2019 н. г.

Трэці этап рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах:

"Матэматыка"
Галубовіч Юлія , 11 клас, - дыплом ІІІ ступені
(настаўнік: Міхайлава Марына Рыгораўна)

"Беларуская мова" і "Беларуская літаратура"
Кісель Анастасія, 9 А клас,  - дыплом ІІ ступені
Андрэева Анастасія, 9Б клас, - пахвальны водзыў
(настаўнік: Калода Кацярына Вячаславаўна)
Папок Паліна, 11 клас, - дыплом ІІІ ступені
(настаўнік: Шарпілава Людміла Яўгеньеўна)

"Біялогія"
Гутнік Карына, 9 Б клас, - дыплом ІІ ступені
(настаўнік: Яцына Іна Дзмітрыеўна)

"Геаграфія"
Кагала Віктар, 10 клас, - дыплом ІІІ ступені
(настаўнік: Градовіч Ларыса Васільеўна)

1.Андреевна 3 этап

   

2. Галубович мат 3 этап

     

3. Гутник Бия 3 этап

4. Кагало гео 3 этап

   

5. Кисель бм 3 этап

 

6. Папок БМ 3 этап

Гарадскі фестываль праектна-даследчых работ вучняў пачатковых класаў

Малік Васіль, вучань 3"В" класа - дыплом 

Міжнародная вучнёўская навукова-практычная канферэнцыя “Нацыянальная школа: гісторыя і сучаснаць”, прысвечаная 100-годдзю адраджэння Літоўскай дзяржавы і 100-годдзю Віленскай беларускай гімназіі (г.Вільнюс Літоўская Рэспубліка)

Валасач Яна, Шэлег Юлія - дыпломы 3 ступені

Субель Ян, Шаўчэнка Вадзім - дыпломы 2 ступені 

Пераможцы другога этапу рэспубліканскай алімпіяды

беларуская мова 

Кісель Анастасія  ІХ “А” кл. - дыплом І ступені

Андрэева Анастасія  ІХ “Б” кл. - дыплом ІІ ступені

Валасач Яна  ІХ “Б” кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік: Калода Кацярына Вячаславаўна)

Скабялка Ганна  Х кл. - дыплом ІІІ ступені

(настаўнік: Хмяльніцкая Наталля Вікенцьеўна)

Папок Паліна ХІ кл. - дыплом І ступені

Шчэрба Дар’я ХІ кл. – дыплом ІІІ ступені

Астапенка Андрэй  ХІ кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік:  Шарпілава Людміла Яўгеньеўна)

англійская мова

Засько Марыя ХІ кл. – дыплом І ступені

Раманоўская Вікторыя ХІ кл. – дыплом ІІІ ступені

Васільева Дар’я Х кл. – дыплом І ступені

Шаўчэнка Вадзім ІХ “А” кл. – дыплом ІІ ступені

Кугель-Чарняўскі Максім Х кл. – дыплом ІІ ступені

Егуноў Рыгор Х кл. – дыплом ІІ ступені

Галкоў Іван ІХ “Б” кл. – дыплом ІІІ ступені

(настаўнікі: Андрушка Аліна Міхайлаўна,  Крайнікаў Барыс Аляксеевіч,  Нізавец Ірына Віктараўна)

фізіка

Куўшынаў Арцём ХІ кл. - дыплом ІІІ ступені

Галубовіч Юлія ХІ кл. - дыплом ІІ ступені

Самуль Ілья ІХ “А” кл. - дыплом ІІІ ступені

(настаўнік: Ганісеўская Марыя Фёдараўна)

гісторыя

Субель Ян ІХ “А” кл. – дыплом ІІ ступені

Манголаў Павел Х кл. – дыплом ІІІ ступені

(настаўнік: Блешчава Таццяна Віктараўна) 

хімія

Янголь Раман Х кл. - дыплом ІІІ ступені

Горлач Раман  ХІ кл. – дыплом ІІ ступені

Падабед Аляксандр  ХІ кл. – дыплом ІІІ ступені

(настаўнік: Долбік Ала Анатольеўна)

грамадазнаўства

Астапенка Андрэй  ХІ кл. – дыплом ІІІ ступені

(настаўнік: Блешчава Таццяна Віктараўна)

матэматыка

Кісель Анастасія ІХ "А" кл. - дыплом І ступені

Галубовіч Юлія Раман  ХІ кл. – дыплом ІІ ступені

(настаўнік: Міхайлава Марына Рыгораўна)

Егуноў Сямён  VIIІ "А" кл. – дыплом ІІІ ступені

Емяльянцава Паліна  VIIІ "А"  кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік: Аніскевіч Яўгенія Аляксандраўна)

руская мова

Андрэева Анастасія ХІ "Б" кл. - дыплом І ступені

(настаўнік: Кміта Галіна Мікалаеўна)

Бабук Дар'я   Х кл. – дыплом ІІІ ступені

(настаўнік: Грэчкіна Святлана Мікалаеўна)

біялогія

Гутнік Карына ХІ "Б" кл. - дыплом І ступені

Шынкарэнка Ксенія  ХІ "Б" кл. – дыплом ІІ ступені

Падабед Аляксандр  ХІ кл. – дыплом ІІ ступені

Рубаха Ганна  ХІ кл. – дыплом ІІ ступені

(настаўнік: Яцына Іна Дзмітрыеўна)

геаграфія

Кагала Віктар Х кл. – дыплом І ступені

Корань Уладзіслаў  ХІ  кл. – пахвальны водзыў

(настаўнікі: Градовіч Ларыса Васільеўна)

фізічная культура і здароўе

Астапенка Уладзіслаў Х кл. – дыплом ІІ ступені

Лепеш Мікіта ХІ кл. – дыплом ІІІ ступені

Ваньковіч Ксенія  ХІ  кл. – пахвальны водзыў

(настаўнікі: Балук Аляксей Іванавіч, Яльніцкая Аксана Міхайлаўна, Бойка Алена Мікалаеўна)

 Гарадскі этап інтэрнэт-алімпіяды па вучэбным прадмеце "Геаграфія"

Кагала Віктар, 10 клас - дыплом 3 ступені, наст. Градовіч Л.В.