Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

2017/2018 н. г.

Інтэрнэт-алімпіяда па вучэбных прадметах "Беларуская мова" і "Беларуская літаратура"

Гарадскі этап алімпіяды па вучэбным прадмеце "Біялогія" 

Гутнік Карына, 8 "Б" клас, дыплом ІІ ступені

Інтэрнэт-алімпіяда па вучэбным прадмеце "Геаграфія"

Гжэсяк Багдан, 6б клас, пахвальны водзыў (настаўнік Градовіч Ларыса Васільеўна

Раённыя спаборніцтвы па футболе "Скураны мяч"

Лепшая ўстанова адукацыі 2018

Дыплом ІІІ ступені

Інтэрнэт-праект "Легенды і паданні Зямлі пад белымі крыламі"

ІІ этап гарадской алімпіяды сярод вучняў 5-8 класаў

Фізіка

  1. Голуб Кірыл, 7а, – дыплом ІІІ ступені (горад)
  2. Емяльянцава Паліна, 7а, – дыплом ІІІ ступені
  3. Нічыпарэнка Уладзіслаў, 7б, – пахвальны водзыў
  4. Кісель Настасся, 8а, – пахвальны водзыў

(настаўнік Ганісеўская Марыя Фёдараўна)

Матэматыка

  1. Граковіч Аліна, 6а, – дыплом ІІІ ступені (горад)
  2. Егуноў Сямён, 7а, – дыплом ІІІ ступені

(настаўнікі: Ткачук Людміла Міхайлаўна, Знак Наталля Аляксееўна)

Біялогія

  1. Гутнік Карына, 8б, – дыплом ІІ ступені (горад)
  2. Шынкарэнка Карына, 8б, – дыплом ІІ ступені

(настаўнік Яцына Іна Дзмітрыеўна)

Хімія

  1. Яцыновіч Максім, 8а, – пахвальны водзыў

(настаўнік Долбік Ала Анатольеўна

Беларуская мова і літаратура

  1. Емяльянцава Паліна, 7а, – дыплом ІІ ступені
  2. Кісель Настасся, 8а, – дыплом ІІ ступені
  3. Шчарбінская Лізавета, 8а, – дыплом ІІ ступені

(настаўнікі: Хмяльніцкая Наталля Вікенцьеўна, Калода Кацярына Вячаславаўна)

Руская мова і літаратура

  1. Емяльянцава Паліна, 7а, – дыплом ІІ ступені
  2. Андрэева Настасся, 8б, – дыплом ІІІ ступені

(настаўнік Бяганская Святлана Мікалаеўна) 

Спаборніцтвы ў пажарна-выратавальным спорце

Раённы этап Рэспубліканскага творчага конкурсу юных чытачоў “Жывая класіка”

ДЫПЛОМ І СТУПЕНІ

Накс Аліса, 4 “А” клас, класны кіраўнік Наронская І.М.

Шумская Марыя, 2 “А” клас, класны кіраўнік Корабава А.М.

ДЫПЛОМ ІІ СТУПЕНІ

Багдасароў Арцём, 4 “Б” клас, класны кіраўнік Шчэрба А.І.

ДЫПЛОМ ІІІ СТУПЕНІ

Доўбаш Анастасія, 4 “В” клас, класны кіраўнік Старавойтава Г.А.

Савасцюк Ілья, 2 “В” клас, класны кіраўнік Муманенка А.А.

Крупко Вераніка, 2 “В”, класны кіраўнік Муманенка А.А.

Ходзіна Вераніка, 2 “В”, класны кіраўнік Рэкун Т.А.

ПАХВАЛЬНЫ ВОДГУК

Маслоўскі Данііл, 1 “Б” клас, класны кіраўнік Баркоўская В.А.

Голад Глеб, 4 “В” клас, класны кіраўнік Старавойтава Г.А.

 Гарадскі турнір “Юны матэматык 2018”

Ватуцін  Ігар, 3 "Б" клас ДЫПЛОМ ІІІ СТУПЕНІ

Салонскі Марк, 4 "В" клас ДЫПЛОМ ІІІ СТУПЕНІ


Міжнародныя краязнаўчыя чытанні вучняў і педагагічных работнікаў устаноў адукацыі “Кожны з нас прыпасае Радзімы куток, каб да старасці чэрпаць адтуль успаміны”

Малік Васіль,  2 “В” клас дыпламант І ступені, Навуковы кіраўнік працы – настаўнік музыкі Габіс Л.А.

Пераможцы ІІ этапу турніру “Юны матэматык”

3 класы

Галубовіч Марк – дыплом І ступені

Раманава Анастасія – дыплом І ступені

Ватуцін Ігар – дыплом ІІІ ступені

4 класы

Салонскі Марк – дыплом ІІ ступені

Багдасараў Арцём – дыплом ІІІ ступені

Пераможцы трэцяга этапу рэспубліканскай алімпіяды

Беларуская мова і Беларуская літаратура

  1. Кныш Марыя, ІХ Б,  – дыплом І ступені, 2 месца
  2. Жэвела Руслана, ІХ Б, – дыплом І ступені, 4 месца
  3. Сыцько Ганна, Х, – дыплом ІІ ступені
  4. Папок Паліна, Х,  – дыплом ІІІ ступені
  5. Іванюк Яна, ХІ, - пахвальны водзыў

(настаўнікі Хмяльніцкая Н.В., Шарпілава Л.Я., Калода К.В.) 

Фізіка

  1. Туміловіч Арцём, ІХ Б, – дыплом ІІІ ступені
  2. Куўшынаў Арцём, Х, – пахвальны водзыў

(настаўнікі Ганісеўская М.Ф., Цімашэнкава Н.А.) 

Геаграфія

  1. Кагала Віктар, ІХ Б, – дыплом ІІ ступені

(настаўнік Градовіч Л.В.) 

Англійская мова

  1. Гапуціна Вера, ІХ А, – пахвальны водзыў

(настаўнік Андрушка А.М.)

Пераможцы другога этапу рэспубліканскай алімпіяды

Матэматыка

Кісель Анастасія  VІІІ “А”кл. - дыплом ІІ ст.

Яцыновіч Максім  VІІІ “А”кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік Міхайлава Марына Рыгораўна)

Туміловіч Арцём  ІХ “Б”кл. - дыплом ІІІ ст.

Бортнік Мікіта ХІ кл. - дыплом ІІІ ст.

(настаўнік Ткачук Людміла Міхайлаўна)

Беларуская мова 

Кныш Марыя  ІХ“Б”кл. - дыплом І ст.

Жэвела Руслана  ІХ“Б”кл. - дыплом І ст.

(настаўнік Хмяльніцкая Наталля Вікенцьеўна)

Папок Паліна Х кл. - дыплом І ст.

Астапенка Андрэй  Х кл. - дыплом ІІ ст.

Сыцько Ганна Х кл. - дыплом ІІІ ст.

Шчэрба Дар’я Х кл. – дыплом ІІ ст.

(настаўнік Шарпілава Людміла Яўгеньеўна)

Іванюк Яна ХІ кл. – дыплом І ст.

Койпіш Дар’я ХІ кл. - Дыплом І ст.

Стуканава Ганна ХІ кл. - Дыплом ІІ ст.

(настаўнік Калода Кацярына Вячаславаўна)

Англійская  мова 

Гапуціна Вера ІХ “А” кл. – дыплом І ст.

Засько Марыя Х кл. –  дыпл. ІІІ ст.

Раманоўская Вікторыя Х кл. – Дыплом ІІІ ст.

Бортнік Ксенія  Х кл. – Дыплом ІІІ ст.

Роўда Яўгеній ХІ кл. – Дыпл. ІІІ ст.

Шлык Паліна ХІ кл. – Дыпл. ІІ ст.

Смірноў Дзяніс ХІ кл. – Дыплом ІІ ст.

(настаўнікі Каралёва Ніна Уладзіміраўна, Андрушка Аліна Міхайлаўна, Крайнікаў Барыс Аляксеевіч, Лойка Паліна Дзмітрыеўна)

Гісторыя

Лемяшонак Дар’я Х кл. – пахвальны водзыў

(настаўнік Блешчава Таццяна Віктараўна)

Хімія

Літвіна Соф’я ІХ “А” кл. - дыплом ІІ ст.

Горлач Раман Х кл. – дыплом ІІІ ст.

Падабед Аляксандр Х кл. – дыплом ІІІ ст.

(настаўнік Долбік Ала Анатольеўна)

Руская мова

Стуканава Ганна ХІ кл. — Дыплом ІІІ ст.

(настаўнік Грэчкіна Святлана Мікалаеўна)

Фізіка

Туміловіч Арцём ІХ “Б”  кл. - дыплом ІІІ ст.

Куўшынаў Арцём Х  кл. - дыплом І ст.

Галубовіч ЮліяХ кл. - дыплом ІІ ст.

Сыцько Ганна Х кл. - пахвальны водзыў

Бортнік Мікіта ХІ  кл. - дыплом ІІІ ст.

(настаўнікі Цімашэнкава Наталля Аляксандраўна і Ганісеўская Марыя Фёдараўна)

Біялогія

Макарэвіч Дамінік ІХ “Б”кл. – дыплом ІІ ст.

Коктыш Вікторыя ІХ “Б”кл. – дыплом ІІІ ст.

Падабед Аляксандр Х  кл. – дыплом І ст.

Папок Паліна Х кл. – дыплом ІІ ст.

Лемяшонак Дар’я ХІ кл. – дыплом І ст.

 Кучук Валерыя  ХІ кл. – дыплом ІІІ ст.

(настаўнік Яцына Іна Дзмітрыеўна)

Геаграфія

Кагала Віктар ІХ “Б”кл. – дыпл. ІІ ст.

Корань Уладзіслаў Х кл. – дыпл. ІІ ст.

(настаўнік Градовіч Ларыса Васільеўна)

Тэлевізійны праект "Я ведаю"

Емяльянцава Паліна 7 "А" клас (выхад у суперфінал, у суперфінале 2 месца)

Раённы конкурс даследчых работу межах ХХХVII гарадской канферэнцыі навучэнцаў

секцыя “АНГЛІЙСКАЯ МОВА”Кныш Марыя, ІХ “Б” клас, дыплом І ступені, настаўнік Андрушка А.М.

секцыя “БІЯЛОГІЯКоктыш Вікторыя, ІХ “Б” клас, дыплом І ступені, настаўнік Яцына І.Д.

секцыя “ХІМІЯПапок Паліна, Гоманаў Уладзіслаў,Х клас, дыплом І ступені, настаўнік Долбік А.А.

секцыя “ЛІТАРАТУРАЗНАЎСТВА”– беларуская літаратура, Травулька Дар’я, Іванюк Яна, ХІ клас, дыплом І ступені, настаўнікіКалода К.В., Хмяльніцкая Н.В.

секцыя “ЛІТАРАТУРАЗНАЎСТВА” – руская літаратура, Смірноў Дзяніс, ХІ клас, дыплом ІІІ ступені, настаўнік Грэчкіна С.М.

секцыя “ГЕАГРАФІЯ” Кагала Віктар, ІХ “Б” клас, Корань Уладзіслаў, Х клас, пахвальны водзыў, настаўнік Градовіч Л.В.

секцыя “ГІСТОРЫЯ” Лук’янец Ксенія, ІХ “Б” клас, Бартавая Аліна, Лемяшонак Дар’я, ХІ клас, пахвальны водзыў, настаўнік Блешчава Т.В.