Гімназія № 14 г.Мінска

2017/2018 навучальны год

Кныш Марыя, вучаніца  ІХ “Б” класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура” (дыплом І ст. – ІІ этап, дыплом І ст. – ІІІ этап)

Жэвела Руслана, вучаніца  ІХ “Б” класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура” (дыплом І ст. – ІІ этап, дыплом І ст. – ІІІ этап) 

Папок Паліна, вучаніца  Х класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура” (дыплом І ст. – ІІ этап, дыплом ІІІ ст. – ІІІ этап)

Астапенка Андрэй, вучань  ІХ “Б”класа,  удзельнік другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура” (дыплом І ст. – ІІ этап) 

Сыцько Ганна, вучаніца  Х класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап, дыплом ІІ ст. – ІІІ этап)

Шчэрба Дар’я, вучаніца  Х класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап)

Іванюк Яна, вучаніца  ХІ класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура” (дыплом І ст. – ІІ этап, пахвальны водзыў – ІІІ этап)

Койпіш Дар’я, вучаніца  ХІ класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап, пахвальны водзыў – ІІІ этап)

Стуканава Ганна, вучаніца  ХІ класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Беларуская мова”, “Беларуская літаратура” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап)

Кісель Анастасія,  вучаніца VІІІ “А” класа, удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Матэматыка” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап)

Яцыновіч Максім, вучань VІІІ “А” класа, удзельнік другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Матэматыка” (пахвальны водзыў) 

Туміловіч Арцём, вучань  ІХ “Б”класа, удзельнік другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Матэматыка”(дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Бортнік Мікіта, вучань  ХІ класа, удзельнік другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Матэматыка”(дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Гапуціна Вера, вучаніца  ІХ “А” класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Англійская мова” (дыплом І ст. – ІІ этап, пахвальны водзыў – ІІІ этап)

Засько Марыя, вучаніца  Х класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Англійская мова” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Раманоўская Вікторыя, вучаніца  Х класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Англійская мова” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Бортнік Ксенія, вучаніца  Х класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Англійская мова” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Роўда Яўгеній, вучань  ХІ класа,  удзельнік другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Англійская мова” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Шлык Паліна, вучаніца  ХІ класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Англійская мова” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап)

Смірноў Дзяніс, вучань  ХІ класа,  удзельнік другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Англійская мова” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап)

Лемяшонак Дар’я, вучаніца  ХІ класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Гісторыя” (пахвальны водзыў – ІІ этап)

Літвіна Соф’я, вучаніца  ІХ “А” класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Хімія” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап)

Горлач Раман, вучань  Х класа,  удзельнік другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Хімія” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап) 

Падабед Аляксандр, вучань  Х класа,  удзельнік другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Хімія” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Стуканава Ганна, вучаніца  ХІ класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбных прадметах “Руская мова”, “Руская літаратура” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Туміловіч Арцём, вучань  ІХ “Б” класа,  удзельнік другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізіка” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап, дыплом ІІІ ст. – ІІІ этап) 

Куўшынаў Арцём, вучань  Х класа,  удзельнік другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізіка” (дыплом І ст. – ІІ этап, пахвальны водзыў – ІІІ этап) 

Галубовіч Юлія, вучаніца  Х класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізіка” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап)

Сыцько Ганна, вучаніца  Х класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізіка” (пахвальны водзыў – ІІ этап)

Бортнік Мікіта, вучань  ХІ класа,  удзельнік другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Фізіка” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Макарэвіч Дамінік, вучань  ІХ “Б” класа,  удзельнік другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Біялогія” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап)

Коктыш Вікторыя, вучаніца  ІХ “Б” класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Біялогія” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)

Падабед Аляксандр, вучань  Х  класа,  удзельнік другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Біялогія” (дыплом І ст. – ІІ этап)

Лемяшонак Дар’я, вучаніца  ХІ класа,  удзельніца другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Біялогія” (дыплом І ст. – ІІ этап, пахвальны водзыў – ІІІ этап)

Кучук Валерыя,  вучаніца  ХІ класа,  удзельніца другога этапу рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Біялогія” (дыплом ІІІ ст. – ІІ этап)   

Кагала Віктар, вучань  ІХ “Б” класа,  удзельнік другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Геаграфія” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап, дыплом ІІ ст – ІІІ этап)

Корань Уладзіслаў, вучань  Х класа,  удзельнік другога і трэцяга этапаў рэспубліканскай алімпіяды па вучэбным прадмеце “Геаграфія” (дыплом ІІ ст. – ІІ этап)